Od 2015 roku prowadzimy Punkt Opieki Dziennej.

Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do Punktu Opieki Dziennej prosimy o dostarczenie wypełnionej karty zgłoszeniowej (karta dostępna na naszej stronie internetowej (pobierz plik) lub w siedzibie przedszkola) do siedziby przedszkola.

Opieką objęte są dzieci w wieku do 1,5- 2,5 lat. Przewidujemy czas opieki nad dziećmi do 10 godzin dziennie.
Informacje na temat wysokości opłat można uzyskać w siedzibie przedszkola.

Wizja jaka przyświecała nam w otwarciu Punktu Opieki Dziennej to pomoc aktywnym zawodowo rodzicom w opiece i procesie wychowawczym dziecka, aby mogli oni bezstresowo podjąć pracę zawodową. Chcemy, aby pod troskliwym i czujnym okiem opiekunów posiadających odpowiednie kwalifikacje do tej pracy, dzieci mogły rozwijać swoje umiejętności i bezpiecznie spędzać czas.

Nasz Punkt Opieki Dziennej znajduje się przy ul. Mickiewicza 14 w Kramsku. Zapewniamy kameralną atmosferę, dzieci bawią się i odpoczywają w małej grupie. Wiemy, że to ważny okres rozwoju, stanowiący fundament późniejszego życia dziecka. Pragniemy, aby dla dzieci najmłodszych pobyt u nas był przedłużeniem domu, miejscem radośnie spędzonych chwil, miejscem na zabawę i naukę samodzielności.

Dzieci uczęszczające do Punktu Opieki Dziennej, będą miały w pierwszej kolejności zapewnione miejsce w przedszkolu „Kukułeczka”.

Podstrony sekcji: