Marita Fabisiak

„Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił tego, czego pragnie.” P. Coelho

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika, specjalność: Edukacja Wczesnoszkolna z językiem angielskim oraz studia magisterskie na kierunku Pedagogika Resocjalizacyjna.

Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji, szczególnie wtedy, gdy widzę uśmiech na twarzach dzieci. Największą przyjemnością jest patrzenie na postępy swoich wychowanków. Staram się jak najlepiej przekazać wiedzę i zainteresować uczniów. Posiadam kwalifikacje do nauki języka angielskiego, dzięki czemu mogę zapoznać dzieci z tym językiem i przekazać niezbędne wiadomości. Mam nadzieję, że dzieci będą wychodziły z naszego przedszkola zawsze zadowolone oraz z ochotą powracały, by mile spędzać czas.

Jestem osobą życzliwą i cierpliwą, co bardzo ułatwia mi pracę w danym zawodzie oraz w kontaktach z innymi ludźmi. Bardzo lubię swoją pracę i zawsze staram się jak najlepiej wypełniać powierzone mi zadania i obowiązki. W wolnych chwilach lubię czytać książki lub spędzać czas na świeżym powietrzu.

Paulina Czubak

W przedszkolu Kukułeczka jestem nauczycielem wspierającym. Moim głównym zadaniem jest pomoc w kształceniu dzieci z orzeczonym stopniem niepełnosprawności oraz prowadzenie  indywidualnych zajęć rewalidacyjnych.

Jestem absolwentką studiów na kierunkach:

  • Oligofrenopedagogika (studia podyplomowe)
  • Pedagogika, wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe (studia magisterskie)
  • Edukacja elementarna z terapią pedagogiczną (studia licencjackie)

Natalia Bąk

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Pedagogika, specjalność:
Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna w Kolegium Jagiellońskim Toruńskiej Szkole Wyższej.

Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku: Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z muzyką.

Posiadam również kwalifikację do nauki języka angielskiego po ukończeniu studiów licencjackich na kierunku Pedagogika, specjalność: Edukacja elementarna z językiem angielskim w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie.

Śmiało mogę powiedzieć, że praca nauczyciela to mój wymarzony zawód. Już jako mała dziewczynka bawiłam się w szkołę z siostrami. Bardzo lubię dzieci i lubię z nimi pracować. To bardzo ciekawa i zaskakująca praca.

Jestem osobą spontaniczną i wesołą. Na każdym kroku staram się być odpowiedzialna za moich wychowanków. Zawód nauczyciela jest szczególny i nie da się go porównać z żadnym innym. W pracy wychowawczej nauczyciel ma do czynienia z tym, co jest najbardziej skomplikowane, bezcenne i najdroższe w życiu – z człowiekiem. Od nauczyciela zależy droga życiową wychowanka, jego rozwój umysłowy, charakter, postawa obywatelska oraz miejsce i rola w życiu.

Nauczyciele prowadzący zajęcia dodatkowe

Przedszkole realizuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych dla dzieci.

  • Sabina Leszczak – Religia
  • Marita Fabisiak – Język angielski
  • Marita Fabisiak – Nauka kodowania – gry i zabawy
  • Natalia Bąk – Zajęcia matematyczne
  • Natalia Bąk – Taniec ludowy i współczesny

Podstrony sekcji: